Referencie

Zistite, čo o nás hovoria spokojní zákazníci

Spoločnosť Tatranské čokolády vyrobila pre Kino Tatran pri príležitosti slávnostnej predpremiéry filmu Muzzikanti darčekové čokoládky s logom kina Tatran. Bol to veľmi profesionálne vyrobený reprezentačný darček pre protagonistov filmu a hostí. Takýto darček s logom spoločnosti vyzeral vynikajúco, chutil vynikajúco a zároveň prispel k zviditeľneniu našej značky. Veľmi pekne sa chcem týmto poďakovať Tatranským čokoládam a šikovným žienkam!

Ľubomíra Olejárová

Manažérka Kina Tatran

Keď som videla výsledok práce majiteliek spoločnosti Tatranské čokolády, bola so úprimne nadšená výsledkom. Zadanie nebolo vôbec jednoduché, ale výsledok bol výborný. Tatranské čokolády nám pripravili rôzne veľkosti čokolád s potlačou lôg partnerov podujatia. Lôg bolo veľké množstvo, boli preto menšie, ale všetky boli veľmi ostré a dobre čitateľné. Čokoláda bola zabalená vo veľmi elegantnom balení. Kvalita samotnej čokolády bola tiež špičková. Na mieru robené Tatranské čokolády môžem určite odporúčať ako vhodný firemný darček a propagačný nástroj. Tatranské čokolády ulahodia jazyku aj oku.

Mirka Tvarog Michalková

Konateľ

Tatranské čokolády s.r.o.

Špecialista na firemné čokolády.
Výroba čokoládových prezentov, gravírovaných čokolád, čokoládových fotiek, praliniek a svadobných čokolád.

Kontaktné údaje

0911 377 388

ochutnaj@tatranskecokolady.sk

K potoku 554/9 Batizovce

Máte záujem?

Uvažujete nad objednávkou našich čokoládových prezentov, ale nie ste si istý cenou? Radi Vám pripravíme cenovú ponuku našich výrobkov, ktorá Vás k ničomu nezaväzuje.

© 2017 Tatranské čokolády s.r.o. | Web by web-tailoring.com | Ochrana osobných údajov