Partneri Tatranských čokolád

Gelavit pure

Kolagénová čokoláda s kokosovým mliekom – pre slabé chvíle, kedy máte chuť siahnuť po niečom sladkom, obohatená o kolagén, posypaná strúhaným kokosom.

Kolagénová čokoláda s čili – pre chvíle, kedy máte chuť na niečo zvláštne – pikantná čili čokoládka. Chuť obohatená o kolagén, s jemnou orechovou posýpkou.

aplhotography

…. pre tie najkrajšie spomienky

Ájurvédske čokolády

Ájurvédska čokoláda Váta

VÁTA je kombináciou prvkov vzduch a éter. Človek typu Váta má často ľahké, pružné a neproporcionálne telo. Malé oči a suché vlasy. Chuť k jedlu je premenlivá.
Pre Vátu je typická rýchlosť – rýchlo sa pre niečo nadchne, ale rýchlo sa i unaví. Váta je vizionár, má veľkú predstavivosť, množstvo nápadov, často je však nerozhodný so sklonom k úzkosti a strachu.

Ájurvédska čokoláda Pitta

PITTA je kombináciou prvkov oheň a voda. Človek typu Pitta je strednej postavy a váhy. Zvyčajne má silnu chuť k jedlu a má rád chladivé nápoje a sladkosti.
Pittu môžu trápiť kožné problémy, má sklony k zápalovým ochoreniam. Neznáša priame slnko a horúce počasie. Vyznačuje sa zmyslom pre poriadok, pragmatickosť, racionálne myslenie.

Ájurvédska čokoláda Kapha

KAPHA je kombináciou prvkov voda a zem. Človek typu Kapha má silné telo, veľké oči, silné zuby a husté vlasy.
Sklony k pomalému tráveniu a metabolizmu, čo často spôsobuje nadváhu, ktorej sa ťažko zbavuje. Kapha miluje jedlo, posedenie a dlhý spánok. Typická je súcitnosť, vľúdnosť, pokojná myseľ, pochopenie a spoľahlivosť.