Zistite, čo o nás hovoria spokojní zákazníci

Spoločnosť Tatranské čokolády vyrobila pre Kino Tatran pri príležitosti slávnostnej predpremiéry filmu Muzzikanti darčekové čokoládky s logom kina Tatran. Bol to veľmi profesionálne vyrobený reprezentačný darček pre protagonistov filmu a hostí. Takýto darček s logom spoločnosti vyzeral vynikajúco, chutil vynikajúco a zároveň prispel k zviditeľneniu našej značky. Veľmi pekne sa chcem týmto poďakovať Tatranským čokoládam a šikovným žienkam!

Ľubomíra Olejárová

Manažérka Kina Tatran

Keď som videla výsledok práce majiteliek spoločnosti Tatranské čokolády, bola so úprimne nadšená výsledkom. Zadanie nebolo vôbec jednoduché, ale výsledok bol výborný. Tatranské čokolády nám pripravili rôzne veľkosti čokolád s potlačou lôg partnerov podujatia. Lôg bolo veľké množstvo, boli preto menšie, ale všetky boli veľmi ostré a dobre čitateľné. Čokoláda bola zabalená vo veľmi elegantnom balení. Kvalita samotnej čokolády bola tiež špičková. Na mieru robené Tatranské čokolády môžem určite odporúčať ako vhodný firemný darček a propagačný nástroj. Tatranské čokolády ulahodia jazyku aj oku.

Mirka Tvarog Michalková

Konateľ

Čokoláda bola veľmi chutná aj napriek tomu, že osobne som viac fanúšikom horkej ako mliečnej čokolády, nevadilo mi vôbec, že to bola mliečna. Ľudia, pre ktorých boli čokoládky navrhnuté boli veľmi potešení, páčila sa im téma obrázkov, ktorá bola každému z nich blízka 🙂 povedali, že to ani nechcú jesť lebo to je také pekné a ocenili originalitu darčeku. Keď sa ale nakoniec rozhodnú ochutnať ich, určite nadšenie ešte porastie 🙂
Ďakujem ešte raz. 

Tamara Kršková

Bratislava

Sú skutočne úžasné chuťovo a veľmi pekne urobené. Klobúk dole. Ďakujem ešte raz.

Libor Novák

Emraco SNV